با ما همراه شوید

با پخش های زنده
قیمت ها را آنلاین دنبال کنید

شما می توانید با استفاده از شبکه پخش زنده ما که شامل 7 نتورک محبوب جهان می باشد به شکل زنده و لحظه ای در جریان نوسانات کلیه نرخ ها قرار بگیرید و این تازه آغاز ماجراست، بزودی ......

صفحه ما در

توییچ

توییچ یک سرویس اشتراک گذاری پخش زنده است که با تمرکز بر پخش زنده بازی و گیم در سال 2011 آغاز به کار کرد و در سال 2014 توسط آمازون به مبلغ نزدیک به یک میلیارد دلار خریداری گردید که خود نشان از اهمیت این سرویس دارد. توییچ پس از پیوستن به آمازون، از طریق پیوند با سرویس آمازون پرایم رشدی تصاعدی پیدا کرد چنانکه هم اکنون بالغ بر 150 میلیون بازدیدکننده ماهیانه، به مشاهده بالغ بر 2 میلیارد ساعت ویدیو در این سامانه مشغولند و قریب به 10 میلیون استریمر به انتشار محتوا در آن می پردازند. مجموعه ای از عوامل از جمله کیفیت بی نظیر پخش های زنده، پایداری بسیار زیاد سرویس ها، بهینه سازی و پهنای باند قدرتمندی که توسط آمازون به این سامانه اختصاص پیدا کرده، توییچ را در زمره پیشروان سرویس های پخش زنده دنیا قرار داده و این روزها، گذشته از بازی ها، بسیاری از رویدادها، مسابقات ورزشی و حتی سمینارها و ... نیز از توییچ برای پوشش گسترده رویدادهای خود استفاده می کنند. بر همین اساس و به جهت کیفیت ممتاز این سرویس، ما هم صفحه اختصاصی شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز را برای پخش زنده قیمت ها و دیگر داده های لحظه ای بازارها راه اندازی کردیم که علاقه مندان می توانند از طریق آن در جریان زنده قیمت ها و رویدادها قرار بگیرند.

به ما در توییچ بپیوندید
صفحه ما در

یوتیوب

یوتیوب به عنوان بزرگترین پلاتفرم آنلاین اشتراک گذار ی ویدیو و یکی از عظیم ترین شبکه های اجتماعی جهان همچنان در حال گسترش قلمرو خود و افزودن به سرویس هایش می باشد. این پلاتفرم قدرتمند که در سال 2005 توسط چند جوان خلاق و توانمند بنیان گذاشته شده و در 2006 توسط گوگل خریداری گردید این روزها پاسخ گوی 2.5 میلیارد بازدیدکننده ماهانه خود می باشد که روزانه به تماشای بیش از یک میلیارد ساعت ویدیو می پردازند و با این رکوردها، یوتیوب را به دومین وب سایت یا سامانه پربازدید دنیا بدل ساخته اند. در تکمیل این رکوردها کافی است بدانیم که در هر دقیقه بیش از 580 ساعت فیلم در یوتیوب آپلود می شود و سرویس های متنوعی که در طول زمان به این پلاتفرم افزوده شده نظیر تلویزیون های اینترنتی، اخبار ویدیویی، فیلم های کوتاه و ویژه، یوتیوب موزیک، تیزرها و تریلرها، یوتیوب استودیو، پخش های زنده، یوتیوب کودکان و اتصال آن به تمامی پلاتفرم های قدرتمند دیگر، یوتیوب را در جایگاه بی مانندی نشانده است که هر ارایه دهنده محتوایی را ملزم می کند تا در کمپین خود جایگاه ویژه ای به آن اختصاص دهد ما هم بر همین سیاق و بر این اساس، صفحه اختصاصی شبکه اطللاع رسانی طلا و ارز را در این پلاتفرم راه اندازی کردیم که مختص ارایه محتوای خبری و گزارش های تولیدی ویدیویی ما و پخش های زنده قیمت هاست. این پخش زنده قیمت ها به شکل 24 ساعته ادامه داشته و کلیه کاربران می توانند از خلال آن به آخرین قیمت ها و داده های بازارهای مختلف دست پیدا کنند.

به ما در یوتیوب بپیوندید
صفحه ما در

ویمئو

---

به ما در ویمئو بپیوندید
صفحه ما در

آپارات

به جرات می توان گفت که آپارات در دوران فعالیتش مانع از این شد که ایرانیان جای خالی یوتیوب را چندان احساس کنند و این مهم حاصل نشد مگر با ارایه سرویس های حرفه ای و کارآمد که یکی از بهترین این سرویس ها، پخش زنده آپارات می باشد. بر این اساس ما نیز صفحه اختصاصی شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز را در آپارات راه اندازی کردیم که مختص ارایه نرخ های زنده بازارهای مختلف می باشد و می توانید داده های لحظه ای بازارها را از طریق آن پیگیری نمایید.

به ما در آپارات بپیوندید