خبر

سرویس های تحت وب

در این بخش از وب سایت بر آنیم که نسل دیگری از خدمات و سرویس های اینترنتی را ارائه نماییم سرویس هایی که رایج ترین نوع آن تحت عنوان وب سرویس امروزه عنصری شناخته شده و بسا حیاتی برای دنیای اینترنت محسوب می شوند. عمدتا مخاطب وب سرویس ها، مدیران وب سایت ها و سامانه های اینترنتی می باشند چرا که وب سرویس ها نقش واسط و انتقال دهنده خدمات و یا اطلاعات تولیدی پک وب سایت را برای وب سایت دیگری بر عهده دارند و عملکرد سامانه حاضر نیز پیرو همین قاعده است.

پایش و مونیتورینگ لحظه ای

هدف مدیران وب سایت ها و سامانه های اینترنتی از ارائه نرخ لحظه ای طلا، سکه و .... جذب مخاطبان بیشتر است و بدیهی است که مخاطب در پی مرجعی برای کنترل نرخ های صحیح و دقیق می باشد. در وب سرویس مذکور این مهم تا بالاترین میزان ممکن ضمانت می گردد که این ضمانت به پشتوانه گروه کنترل و نظارت ما صورت می پذیرد. در این بخش علاوه بر فرآیند چک و کنترل قیمت ها، در بعد داخلی تمامی آنها با منابع معتبر و موثر داخلی بلا وقفه بررسی می شوند و در بعد خارجی نیز کلیه این موارد ضمن کنترل مرجع دریافت، با سایر منابع معتبر به شکل آنلاین مقابله و در صورت بروز خطا تصحیح میگردند. این سیستم مونیتورینگ به 2 شیوه پیاده سازی میشود. نخست به شیوه خودکار و سیستماتیک و روش دوم توسط عامل انسانی که برای اطمینان و صحت عملکرد سیستم اعمال می گردد.

سفارش دهید بیشتر بدانید

خدمات فنی و تکنیکی

با توجه به تکثر و گستردگی وب سایت هایی که امکان استفاده از این سرویس را دارند و تنوع مختلف آنها از بعد برنامه نویسی و فنی اعم از زبان های مختلف، فریم ورک های متفاوت و یا سیستم های مدیریت محتوا و ... بی تردید در پاره ای از مواقع، ترکیب سرویس دریافتی با کد وب سایت مقصد به راحتی میسر نبوده و بعضا نیازمند تغییرات یا اصلاحاتی است که گروه فنی ما در این زمینه ضمن ارائه مشاوره و همکاری با وب سایت مقصد، در صورت لزوم اقدام به رفع ایراد یا اجرای اصلاحات مورد نیاز خواهد نمود تا اینکه سرویس مورد نظر به درستی در وب سایت مقصد پیاده سازی و هماهنگ گردد.

بیشتر بدانید سفارش دهید

پشتیبانی مستمر

در سطح بین المللی، فرآیند و کیفیت پشتیبانی از جمله مهم ترین شاخص های ارزیابی یک وب سرویس مطلوب و کیفی می باشد و بسا وجه تمایز یک سرویس با کیفیت از سایر موارد را در این بخش معین می کنند. در ارائه سرویسی که خود مربوط به بازار های مالی و آنهم بازارهای مالی آنلاین و لحظه ای می باشد رکن پشتیبانی حتی با وجود عدم شکل گیری و و نهادینه شدن ، نقش بی نهایت پررنگی ایفا می نماید. گروه پشتیبانی ما با بهره گیری از ابزار های گوناگون و با حفظ استمرار و پیوستگی در خدمت مشتریان و درخواست های این عزیزان می باشد و علاوه بر تمام این گزینه ها، عدم قطع شدن یا اختلال در سامانه را ضمانت می نماید و در صورت بروز وقفه یا نواقص احتمالی، پاسخ گوی مشتریان می باشد همچنین تا رفع کامل مسئله و اعلام رضایت مشتری به این فرآیند ادامه خواهد داد.

سفارش دهید بیشتر بدانید

دموی آزمایشی

برای تسهیل فرآیند همکاری، از جمله تمهیدات لازمی که فراهم شده ،ارائه سرویس مذکور در قالب دوره آزمایشی و کوتاه مدت است تا در این دوره وب سایت پذیرنده قادر باشد سرویس دریافتی را در پلاتفرم فنی خود مورد تست قرار دهد و نواقص یا تداخل های تکنیکی آن را بررسی نماید. در این دوره گروه فنی ما علاوه بر ارائه راهنمایی یا مشاوره های لازم، به فراخور ضرورت، همکاری های مورد نیاز را ارائه می کند. این دوره آزمایشی یک هفته می باشد و طی آن پکیج های درخواستی سفارش دهنده دقیقا مشابه دوره اصلی در اختیار سرویس گیرنده قرار می گیرد.

بیشتر بدانید سفارش دهید

تعرفه خدمات

روش های متنوعی برای محاسبه و دریافت هزینه های این نوع سرویس در سطح دنیا مرسوم می باشد اما مجموع بررسی ها ما را بر آن داشت تا با ترکیب تعدادی از این روش ها به فرمول قیمت به تناسب ترافیک دست پیدا کنیم که در مجموع عادلانه ترین شیوه نرخ گذاری و متناسب با توان مالی صاحبان رسانه ها و وب سایت هاست. در این روش مجموعه دریافت کنندگان خدمات (وب سایت ها) به 4 رده به تناسب تعداد بازدیدکنندگان سایت خود تقسیم می شوند و سطح قیمت متفاوتی برای هریک در نظر گرفته می شود در واقع سایت های پرترافیک که از این خدمات برای تعداد بیشتری از مخاطبان استفاده می کنند هزینه بالاتری خواهند پرداخت.

سفارش دهید بیشتر بدانید

مشتمل بر : (تمامی پکیج ها شامل این آیتم ها میباشند)

طلا

 • انس طلا و نقره
 • طلای 18 و 24 عیار
 • مثقال طلا

سکه

 • سکه بهار آزادی و امامی
 • نیم سکه و ربع سکه
 • سکه گرمی

بازار سرمایه و بازارهای جهانی

 • شاخص بورس و سررسید های سکه آتی
 • اونس پلاتین، اونس پالادیوم
 • نفت برنت و نفت سبک

بازار ارز

 • نرخ دلار
 • سایر ارزها
 • نرخ برابری ارزها
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین