خبر

صفحه صادق بوقی باز شد، تتلو به زندان رفت و تیم ملی هم که حذف شد... حالا برگردیم به موضوع اصلی: "فساد تاریخی چای دبش"

نمی شود که گروه هایی در نهادها و وزارتخانه های دولتی و تحت لوای دولت انقلابی، میلیاردها دلار از پول این ملت را حیف و میل کنند و در نهایت افکار عمومی حتی نفهمند کدام مقامات دولتی چنین جفایی به مردم کردند؟

عصر ایران - بعد از افشای بزرگ ترین فساد مالی تاریخ ایران که به مبلغ 3.4 میلیارد دلار و به اسم "چای دبش" مطرح شد، اتفاقاتی مانند بستن پر سر و صدای صفحه اینستاگرامی صادق بوقی و استرداد امیرحسین مقصودلو (تتلو) از ترکیه به ایران رخ داد. خیلی ها رویدادهای بعد از افشای فساد چای دبش را تلاشی برای به حاشیه بردن موضوع اصلی دانستند. بعد از آن هم جام ملت های آسیا پیش آمد و متن و حواشی فوتبال و در نهایت حذف ایران از مسابقات، به سوژه اصلی در کشور تبدیل شد.

اکنون که به سلامتی صفحه صادق بوقی باز شده و دنبال کنندگان آن از 127 هزار به یک میلیون و 300 هزار رسیده اند و تتلو نیز پشت میله های زندان و در انتظار محاکمه است و تیم ملی هم حتی به فینال هم نرسید، وقت آن است که به موضوع اصلی برگردیم و اجازه ندهیم این فساد بزرگ که دست های زیادی در آن دخیل بوده اند، با حاشیه سازی ها، به فراموشی برود.


فساد چای دبش
نمی شود که گروه هایی در نهادها و وزارتخانه های دولتی و تحت لوای دولت انقلابی، میلیاردها دلار از پول این ملت را حیف و میل کنند یا به اسم تامین نیاز داخلی، ارز دولتی بگیرند و در بازار آزاد بفروشند و حتی چای تاریخ مصرف گذشته و مسموم را به این مردم بینوا بفروشند و بعد پشت صادق بوقی و تتلو و تیم ملی و... پنهان شوند و  افکار عمومی حتی نفهمند کدام مقامات دولتی چنین جفایی به مردم کردند؟

محاکمه علنی عوامل اصلی این دزدی بزرگ و تاریخی - حتی اگر وزیر یا وزیرانی هم در بین متهمان باشند - خواسته مردم است و به حاشیه نمی رود.

زیاده عرضی نیست!

کانال عصر ایران در تلگرام
تماشاخانه
مرکز استقرار تیم امریکا در المپیک پاریس/  فناورانه و مجهز (فیلم)

مرکز استقرار تیم امریکا در المپیک پاریس/  فناورانه و مجهز (فیلم)

logo-vid

چینی‌‌ها می‌خواهند در تهران خانه بسازند/ چراغ سبز شهرداری تهران/ گفتند خانه‌ها پیش ساخته است! (فیلم)

logo-vid فیلم های دیگر
این لحظه با حافظ
نظرات کاربران
منبع:
دوشنبه 23 بهمن 1402 ساعت 15:20
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین